O nás

Firma SIOT Trade byla založena v roce 2012 jako dceřiná společnost firmy O.K. Servis BioPro. Jsme dodavatelem laboratorního skla, spotřebního materiálu a komplexního vybavení pro laboratoře. V současné době spolupracujeme s předními výrobci z České republiky i zahraničí.

Mise: Jsme mladá dynamická firma, jejímž posláním je distribuce komplexního laboratorního vybavení. Našim zákazníkům nabízíme individuální, přátelský přístup a rychlou, kvalitní dodávku zboží.

Vize: Chceme být společností, která svou činností podporuje vědu a výzkum nejen odborně zaměřených škol a výzkumných institucí, ale i podniků různých velikostí a jednotlivců.

Mezi naše klienty patří vědecká pracoviště, univerzity, farmaceutické firmy, nemocnice a v neposlední řadě významní distributoři laboratorního vybavení v zemích Evropské unie i mimo ni. Pro usnadnění nákupu zejména koncových zákazníků máme vlastní internetový obchod.

Společenská odpovědnost firmy

Myslíme ekologicky

Chceme čistou přírodu a jsme proti zbytečnému vytěžování surovin. Proto šetříme přírodu a třídíme odpad. Jsme držitelem certifikátu EKO-KOM.

Podporujeme:

Děti jsou naše budoucnost a je třeba se jim věnovat. Sport je nejlepší prevencí proti neduhům dnešní doby. Proto finančně podporujeme oddíl Sportovní gymnastiky v Rožnově pod Radhoštěm.

 

 

Jsme i hrdým partnerem extraligového házenkářského týmu HC ROBE Zubří.

 

                

Pomáháme společnosti

Nové zaměstnance vybíráme rovněž z evidence Úřadu práce ČR. Tím se snažíme snížit regionální nezaměstnanost. Spolupracujeme na projektu Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji. Pro mladé lidi, kteří jsou na trhu práce znevýhodněni, účelně vytváříme nová pracovní místa.

V roce 2016 jsme se rozhodli podporovat kulturní rozvoj společnosti. Finančním darem jsme podpořili občanské sdružení Česko-estonský klub, které se věnuje rozvoji spolupráce mezi lidmi a rozvoji kultur obou zemí.